Fasádní omítky

Vzorník struktur pro fasádní omítky Baumit
Vzorník barev Baumit
Vzorník barev pro fasádní omítky Weber
Vzorník barev pro fasádní omítky Extherm

Pro plochy výrazně ohrožené napadením mikroorganismy (zejména severně orientované, zastíněné plochy ve vlhkém prostředí apod.) doporučujeme individuálně za příplatek objednat zvýšenou protiplísňovou ochranu.

Zboží v kategorii: Fasádní omítky

Weber.pas silikon PLUS

Konečná povrchová úprava omítkových systémů a kontaktních zateplovacích systémů. K ochraně stavby a jejímu barevnému a strukturálnímu ztvárnění při vytváření nových fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je rovněž určena pro konečnou úpravu zateplovacího systému WEBER TERRANOVA. Je vhodná pro použití do exteriéru i interiéru.

Weber.pas sisi

Baumit DuoTop

Jednosložková omítka pastovité konzistence na bázi organického pojiva, použitelná v exteriéru i interiéru. Propouští vodní páru, zejména vhodná jako konečná povrchová úprava v tepelně izolačním systému Baumit Duo.

Baumit SiliporTop

Jednosložková omítka pastovité konzistence na bázi silikonu, použitelná v exteriéru i interiéru. Omítka je paropropustná, vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. K použití především jako konečná povrchová úprava v tepelně izolačním systému Baumit Duo.

Baumit GranoporTop

Akrylátová jednosložková omítka pastovité konzistence s organickým pojivem na bázi disperzního pojiva, použitelná v exteriéru a interiéru, paropropustná, vodoodpudivá, propouštějící vodní páru. Zejména vhodná jako konečná povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit.

Baumit SilikonTop

Jednosložková omítka pastovité konzistence na bázi silikonu, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vysoce vodoodpudivá, odolná vůči znečistění, univerzálně použitelná, lehce zpracovatelná. Zejména vhodná pro sanaci a renovaci starých staveb a památkově chráněných objektů, resp. jako konečná povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit

Baumit SilikatTop

Jednosložková omítka pastovité konzistence na bázi vodného roztoku křemičitanu draselného. Použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, minerální, povětrnostním vlivům odolná, vysoce vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. Vhodná pro sanaci a renovaci starých staveb a památkově chráněných objektů, resp. jako konečná povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit.

Baumit openTop

Difuzně otevřená tenkovrstvá omítka pastovité konzistence, se sníženým sklonem k zašpinění. Konečná povrchová úprava tepelně izolačního systému Baumit open.

Baumit NanoporTop

Pastovitá tenkovrstvá omítka škrábané struktury pro exteriér i interiér. Minerální, se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům, extrémní vodoodpudivost, snížená špinivost, vysoká paropropustnost, nehořlavost. Jedinečně upravená mikrostruktura povrchu tvořená nanokrystalickými a anorganickými přísadami oproti jiným povrchovým úpravám výrazně snižuje možnost usazování nečistot na omítce a její náchylnost k napadení mikroorganismy. Omítka je použitelná pro konečnou povrchovou úpravu tepelně izolačních systémů Baumit, betonových ploch, starých i nových minerálních omítek a stěrek, sanačních omítek betonu. Pro renovace i novostavby.

Baumit NanoporFine

Pastovitá tenkovrstvá omítka pro vytvoření jemného povrchu malých ploch a ozdobných prvků, vhodná do exteriéru i interiéru. Minerální, vysoce paropropustná, zvláště odolná vůči znečištění.

Baumit FineTop

Pastovitá tenkovrstvá omítka na bázi silikonu určená k přímému zpracování.Určená pro vytvoření jemného povrchu malých ploch a ozdobných prvků, připravena k přímému použití, pro exteriér a interiér.

Baumit FillTop

Pastovitá tenkovrstvá omítka na bázi silikonové emulze pro vytvoření hladkého povrchu omítek Baumit SilikonTop, Baumit SilikatTop a Baumit GranoporTop. Odolná klimatickým podmínkám a přirozenému znečišťování, vodoodpudivá, paropropustná, omyvatelná, univerzálně použitelná, snadno zpracovatelná. Vhodná i jako tenkovrstvá omítka s hladkým povrchem, v exteriéru a interiéru.

Weber.pas akrylát

Jednoduše zpracovatelná, probarvená pastovitá omítka, obsahující organické pojivo, připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI. Vhodná k barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Tato tenkovrstvá omítka je vysoce vodoodpudivá, vysoce pružná a vyznačuje se dlouhou životností. Je snadno aplikovatelná s možností zimní úpravy (urychlovač) a má menší citlivost na podmínky při aplikaci.

Weber.pas silikon

Jednoduše zpracovatelná probarvená pastovitá omítka obsahující organické pojivo a silikonovou disperzi, připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI. Lze použít k barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Tato silikonová tenkovrstvá omítka je vysoce vodoodpudivá, vysoce pružná a vyznačuje se dlouhou životností. Je snadno aplikovatelná s možností zimní úpravy (urychlovač) a má menší citlivost na podmínky při aplikaci.

Weber.pas silikát

Jednoduše zpracovatelná probarvená pastovitá omítka obsahující draselné vodní sklo, připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI, případně weber.pas podklad S. Lze použít k barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodná pro použití do exteriéru i interiéru a pro povrchové úpravy sanačních omítek a systémů na vlhké zdivo. Mezi přednosti této silikátové tenkovrstvé omítky patří vysoká prodyšnost, přirozená odolnost proti mikroorganizmům a dlouhá životnost. Omítka je snadno zpracovatelná a citlivá na podmínky při aplikaci.

Weber.pas extraClean

Jednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka s progresivním samočisticím efektem. Připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI nebo weber.pas podklad S. Spojuje všechny výhody silikonových i silikátových pastovitých omítek. Použitelná k barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových, tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru a pro povrchové úpravy sanačních omítek a systémů na vlhké zdivo. Omítka je vhodná na vápenocementové, cementové a polymercementové malty, omítky a základní vrstvy zateplovacích systémů (ETICS). S výhodou ji lze použít v lokalitách, kde je velké a agresivní znečištění ovzduší, které velmi zatěžuje fasádu. Použitím samočisticí omítky weber.pas extraClean se výrazně prodlužuje životnost fasády a podstatně snižují náklady na její údržbu. Omítka je zároveň hydrofobní. Tím zůstává na povrchu fasády minimum vody, která utváří dobré živné podmínky pro mikroorganismy, růstu mikroorganismů zabraňuje i velmi malý podíl organických částí. Díky těmto vlastnostem zůstává povrch omítky čistý a objekt je dlouhá léta v původních jasných barvách.

EXTHERM akrylátové omítky

Probarvená omítka pastovité konzistence, použitelná jako konečná povrchová úprava v kontaktních tepelně izolačních systémech, omítek, betonu atd. Vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Omítka je vysoce vodoodpudivá, snadno zpracovatelná a paropropustná. Podklad je nutné penetrovat EXTHERM akrylátovou penetrací pod omítku a nechat vyzrát 24 hodin. U rýhovaných struktur je nutné použít probarvenou penetraci v barvě omítky.

EXTHERM silikonové omítky

Matná tenkovrstvá probarvená omítka pastovité konzistence, použitelná jako konečná povrchová úprava v kontaktních tepelně izolačních systémech, omítek, betonu atd. Lze ji použít v exteriéru i interiéru. Omítka je vysoce vodoodudivá, paropropustná a odolná vůči znečištění. Podklad je nutné penetrovat EXTHERM silikonovou penetrací pod omítku a nechat vyzrát 24 hodin. U rýhovaných struktur je nutné použít probarvenou penetraci v barvě omítky.

EXTHERM silikátové omítky

Matná tenkovrstvá probarvená omítka pastovité konzistence, použitelná jako konečná povrchová úprava v kontaktních tepelně izolačních systémech, omítek, betonu atd. pro exteriér i interiér. Omítka je vysoce paropropustná. Podklad je nutné penetrovat EXTHERM silikátovou penetrací pod omítku a nechat vyzrát 24 hodin. U rýhovaných struktur je nutné použít probarvenou penetraci v barvě omítky.

VŠE O NÁKUPU

VAŠE OBJEDNÁVKY

PROFIBAU CZ s.r.o.

INFORMACE

2011 (c) Profibau cz s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o. | Odkazy odtahová služba zateplení fasád vizualizace a modely Rodinné domy Fotovoltaické elektrárny Ruční nářadí Tepelné čerpadlo EKOVY Dřevostavby Kompresory PLC, programování Foukaná izolace Energetický průkaz budovy Klimatizace LG Spojovací materiál Levné stavebniny